Echipa Noastra: Emilia Moga, Director Administrativ - Forever Romania

Cunoastem si de aceasta data un nou coleg din Forever Romania. Anul acesta se implinesc 20 de ani de cand Emilia Moga face parte din echipa noastra. Este director administrativ al companiei, dar si unul dintre oamenii pe care te poti baza oricand si care are mereu un cuvant cald si bun, in orice situatie.  Suntem #ForeverProud sa o avem in echipa noastra si va invitam sa o cunoasteti mai bine.

  1. Spune-ne cateva cuvinte despre tine si despre cum a inceput calatoria ta in Forever Romania.

Imi amintesc cu placere de ziua in care am pasit pentru prima data in sediul central al companiei Forever din Bucuresti.  Oameni calzi, frumosi, primitori, o energie pozitiva a locului sunt doar cateva dintre lucrurile care mi-au ramas puternic intiparite in minte si pe care le retraiesc cu drag si astazi.

Anul acesta se implinesc 20 de ani de cand lucrez in aceasta companie si gasesc munca in Forever la fel de placuta si interesanta ca la inceput. Aici am invatat foarte multe lucruri noi, am trait experiente minunate impreuna cu colegii si Forever Business Ownerii nostri, am participat la evenimente care iti bucura sufletul. Am intalnit oameni deosebiti, incepand cu Dora si Gabor Szőcs, Country Managerii companiei, care au avut incredere in mine inca din primul moment. Cu siguranta, si datorita lor am devenit omul care sunt azi.  Ma mandresc ca fac parte din aceasta echipa minunata.

  1. In ce consta activitatea ta in cadrul companiei?

Am foarte multe si diverse activitati in companie. Am inceput cumva de jos si am evoluat pe parcurs, pentru ca in Forever este intotdeauna loc sa te dezvolti si sa cresti armonios, indiferent daca esti angajat sau FBO. De altfel acesta e unul din lucrurile care o face sa fie o companie extraordinara.

In prezent, sunt directorul administrativ al companiei, ma ocup de partea administrativa, de relatiile cu furnizori si alti colaboratori, pentru mentinerea unei imagini ingrijite si armonioase a sediului central si a punctelor de lucru. Ma implic activ si in alte activitati din Forever Romania, prin colaborarea atat cu colegii mei din celelalte departamente, cat si cu FBO interni si externi, cu care am construit relatii foarte frumoase de-a lungul anilor.

De asemenea tin legatura cu firmele de curierat pentru imbunatatirea permanenta a serviciilor acestora, astfel incat produsele Forever sa ajunga la voi in cele mai bune conditii, pentru ca mediul digital s-a dezvoltat foarte mult in ultimul an si a devenit un mediu extrem de practic si util pentru toti FBO. Din acest motiv, colaborez indeaproape si cu departamentul de comenzi, dar si cu echipa de marketing, contribuind impreuna la mentinerea companiei intr-o stare optima de functionare si la buna desfasurare a evenimentelor sau altor activitati, pentru ca voi, partenerii nostri, sa va dezvoltati afacerile in cele mai bune conditii.

  1. Ce mesaj ai pentru Forever Business Owneri in aceasta perioada?

Am trait si traim o perioada interesanta, cum nu a mai fost alta pana acum, dar doresc sa va asigur pe toti ca suntem aici trup si suflet pentru voi. Incercam in permanenta sa intelegem cat mai bine toate provocarile actuale cu care va confruntati, sa va ajutam si sa gasim pentru voi si impreuna cu voi cele mai bune solutii.

Pentru asta va punem la dispozitie, printre altele, si adresa [email protected], unde va asteptam intrebarile si va stam la dispozitie cu toate raspunsurile de care aveti nevoie, in functie de ceea ce va intereseaza despre produse sau afacerea Forever.

In opinia mea, orice isi poate gasi rezolvarea, daca avem putina rabdare si intelegere din partea tuturor. Puteti apela oricand si cu cea mai mare incredere la mine sau la colegii mei. Suntem aici si facem ceea ce stim mai bine – sa ajutam si sa facilitam accesul la toate informatiile si instrumentele utile, pentru ca voi sa va desfasurati activitatea intr-un cadru modern, adaptat vremurilor pe care le traim. In fiecare zi apar provocari noi pe care le putem transforma in experiente placute daca ne dorim cu totii acest lucru si suntem dispusi sa colaboram.

In noi aveti nu doar un sprijin puternic, ci si colegi incantati sa va ghideze spre descoperirea celor mai frumoase destinatii ale afacerii Forever – realizarile voastre.

Va doresc in continuare reusite extraordinare in activitatea voastra, sa va bucurati de fiecare zi din calatoria spre telurile voastre.

Toate gandurile mele bune si mult succes.